Yazlar Rengârenk ve Afiyetle Geçsin: Yemek ve Kahvaltı Takımları

Bahçelerde, balkonlarda, teraslarda kurulacak olan güneşli günlerin sofraları Porio yemek ve kahvaltı takımları ile renk ve zarafet kazanıyor!

 

Yalnızca sofralarınızdaki lezzete değil, sunumlarınızdaki ve sofra düzeninizdeki estetiğe de önem veriyorsanız birbirinden güzel yemek ve kahvaltı takımları arasından zevkinize uygun olanı seçerek misafirlerinizi kıskandırabilirsiniz.

 

Sofralarda Mavinin Huzuru

 

Mavi rengin huzur verdiği bir gerçek. Ev dekorasyonu kadar sofra düzeninde de oldukça şık duran mavi rengin beyaz ile harmanlanması sade bir güzelliği ortaya çıkarıyor. Geometrik desenlerle çiçek desenlerinin harmanlandığı yemek takımı 24 parça olması ile kalabalık sofralar için de uygun bir seçim olabilir.

 

Baharın Habercisi Çiçekler

 

Yaz mevsiminde bütün renkleriyle doğanın güzelliğini yansıyan çiçekleri sofranızda istemez misiniz? Tam bir doğasever iseniz çiçek desenlerine ve canlı renklere sahip olan kahvaltı takımı tablo gibi bir sofra kurmanıza yardımcı olacak. Üstelik 42 parçadan oluşan kahvaltı takımı fiyatları ile bütçenizi de zorlamıyor.

 

Bulutlar Kadar Beyaz

 

Kimileri için beyaz renk bir tutkudur. Saflığın ve masumiyetin simgesi olan bu rengin sofranızda zarafeti vurgulayacağından hiç şüpheniz olmasın. Birbirinden lezzetli yiyeceklerin sunumlarını da gözler önüne seren sadeliği ile sofralarınızda ışıl ışıl parlayacak.

 

Gümüşi Bir Parıltı

 

“Altın sarısı gibi göz alıcı olmasın ama bir parıltısı olsun” diyorsanız gümüş rengi tam sizin zevkinize uygun olabilir. Koyu renkte bir masa örtüsü ile kombinlediğinizde harika duracak olan yemek takımının yanında sofranızı süslemek için küçük çakıl taşları ya da kurutulmuş çiçekler de kullanabilirsiniz. Özellikle akşam davetleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Doğanın Yeşili

 

Ağaçların yeşilini sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Yeşil yapraklarla bile süsleyebileceğiniz sofralarınızda doğanın güzelliklerinin bir başka yanını sergileyebilirsiniz. Baktığınızda kocaman ağaçlarla kaplı, güzelliği hep korunan ormanları anımsatacak olan desenleriyle yemeklerinizdeki organik lezzeti görünümdeki doğal bir güzellikle tamamlayabilirsiniz.

 

Capcanlı ve Kırmızı

 

Kırmızının hareket katan, nerede görseniz kendini fark ettiren dinamiğini seviyorsanız sizin için kahvaltı zamanlarının rengi de kırmızı olabilir. Bezendiği motiflerle kırmızının güzelliğini yansıtmakla kalmayıp 42 parçadan oluşmasıyla da eksiksiz bir sofra kurmanızı sağlayan kahvaltı takımı ucuz olmasıyla da cebinize dost.

 

Her zaman yaşama değer katan ve zarafetin estetikle kusurzu uyumunu tasarımlarına yansıtan Porio’nun, kahvaltı ve yemek takımları markaları arasındaki ayrıcalığını deneyimlemek istiyorsanız hemen modellerimiz inceleyin!