Türk Kahvesi Tiryakileri İçin Çeşit Çeşit Fincan Takımları

 

Hepsi birbirinden güzel olan fincan takımları arasından siz de kendi zevkinize uygun olanlara sahip olun.

 

Tiryakiler iyi bilir; türk kahvesinin lezzeti kadar sunumu da önemli. Sunumda ise sadece ikramlar değil fincanların zarafeti ve güzelliği de önemli bir rol oynuyor. Hoş sohbetlere eşlik eden kahvenin sunumuna siz de özen gösteriyorsanız Porio’nun birbirinden farklı modelleri arasından size en çok hitap edeni seçip sunumlarınızda ne kadar zevk sahibi olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 

Güzellik, Sadelikten Gelir

 

Tercihiniz duru bir güzellik anlayışından yanaysa beyaz renkli fincan takımlarının altın ya da platin renklerle naifçe harmanlandığı modeller oldukça hoşunuza gidebilir.

 

Desenli ve Hareketli

 

Bazı fincan modelleri güzelliğini tasarımlarını ortaya seren, incelikli desenleriyle göze daha hoş görünür. Tepsi ya da su bardaklarıyla birlikte kombinlediğinizde fincanlarınız ön planda olsun istiyorsanız desenli modeller ilginizi çekebilir.

 

40 Yıl Hatırı Olsun

 

Türk kahvesi fincan takımı dendiği anda aklınıza illa ki 6 tane fincandan oluşan takımlar gelmesin. En candan sevdiklerinizle başbaşa içtiğiniz kahvelerin yeri ayrıysa fincanları da ayrı olabilir. Farklı tasarımların kombininden oluşan iki kişilik takımları tercih edebilirsiniz.

 

Çiçeklerin Zarafeti

 

Evinize aldığınız her şeyde hem renkleri hem de zarif desenleri seviyorsanız yumuşak tonlardaki rengarenk fincan takımlarının çiçek desenleriyle zenginleştirildiği tasarımlar tam da sizin isteyeceğiniz modeller olabilir.

 

Gökkuşağı Gibi Renkli

 

Gönlünüz de zevkleriniz de her zaman renklerden yanaysa fincan takımları renkli olmazsa olmaz. Canlı ve modern renklerin uyumuyla tasarlanan fincan takımlarını benzer renklerdeki ikramlık aksesuarlar ile kombinleyebilirsiniz.

 

Alışılmışın Dışında

 

Sadece renkleri ya da desenleriyle değil şekilleriyle de farklılık yaratan tasarımları tercih ediyorsanız alışılmışın dışındaki fincan takımları beklentinizi karşılayabilir.

 

Porio’nun kendini değerli hisseden ve yaşama güzellik katan her kadından ilham alarak tasarladığı fincan takımlarında daha fazla modeli incelemek ve kendinize en uygun olana karar vermek için Porio Türk Kahvesi Takımları’na hemen göz atabilirsiniz.