Hakkımızda

PORİO zarafetin, güzelliğin ve estetiğin can bulduğu tasarımlarla kaliteyi buluşturmaktadır. 41 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış bir marka olan GoldMaster’ın prestijiyle desteklenen PORİO, kendini değerli hisseden kadınları anlayarak üretmeyi amaçlamaktadır.

 

Yalnızca güzellik ve zarafetle değil, hissiyatla da işlenen tasarımlar modern dokunuşlar taşımaktadır. PORİO ürünleri Türk, İtalyan ve Polonyalı tasarımcıların ellerinden farklı kültürlerin harmanıyla ortaya çıkmaktadır. Yemek takımlarından cam serilere, ev dekorasyon ürünlerinden bahçe aksesuarlarına kadar birçok ürün grubunu PORİO’nun bünyesinde barınmaktadır. Ürün gamı  bunlarla da sınırlı değildir. 14. yüzyıldan beri cam endüstrisinde kendini ispatlamış olan Polonya’nın tasarımcıları sadece PORİO’ya özel tasarımlar yapar.

Kendi ürünlerinin tartışmasız kalitesini Japon markası Noritake’nin distrübütörlüğünü yaparak da genişletmiş bulunmaktadır. Sofralara güzelliği getiren ve uluslar arası bir marka olan Noritake, 1904 yılında kurulmuş olan ve yemek takımlarında en fazla bilinen markalardandır.

PORİO, Avrupa, Uzakdoğu ve Hindistan menşeili ürünlerle farklılaşarak her zaman güzelliği başka bir açıdan vurgulamaktadır. Değişik kültürlerin modern tasarımlarla buluştuğu ürünleriyle her eve yeni bir soluk getirmektedir. Kadınların ruhundaki inceliği, hayatın ışıltısını ürünlerine yansıtmakta ve güzellikten, zarafetten ilham alarak tasarlayarak yaşama değer katmaktadır.

 Hayatı paylaşmayı seven, paylaştığı her ana güzellik katmak isteyen kadınların evlerine ve sofralarına diledikleri estetiği getirmek için PORİO ekibi hiç durmadan çalışmaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da üretmeye aralıksız devam ederek sadece estetik bir güzelliğin değil, duyguların da ifadesini bulduğu tasarımlarla her evi yenilemeye devam etmektetedir